Nie wszystko co fajne i ciekawe przelewam na papier. Wcale nie dlatego, że mi się nie chce, ale często za mało się w danym temacie orientuję i wolę nie zabierać głosu. Za to chętnie wtrącam swoje trzy grosze, gdy podcast Typowo Piwniczne Sprawy nagrywa kolejny odcinek. Ostatnio pojawił się już siódmy epizod, w nowej odsłonie (i nie mam tu na myśli dedykowanej okładki by Roger), bo zbudowany z bloków tematycznych (docelowo mają być trzy: newsy, temat odcinka i roboczo nazwany przeze mnie „to co nas podnieca”, czyli nasze krótkie refleksje na różne popkulturowe tematy). Dziś zaś prezentuję Wam odcinek o CENZURZE!

cenzura

Rozpisywać się tutaj nie będę bo wszystko co chciałam powiedzieć, zostało nagrane, a klikając PLAY możecie tego nawet posłuchać. Ania, Roger i Modzel mają zdecydowanie więcej merytorycznej treści w swoich wypowiedziach, więc ja poczułam się dokształcona i doinformowana. Jeśli nie rozumiecie internetowych awantur o tyłek jakiejś postaci w grze, albo odcinek ulubionego serialu wydaje się być dziwnie krótki, to ten epizod naszego podcastu rozwiewa wszelkie wątpliwości (no nie wszelkie, ale te główne na bank).

Mam nadzieję, w imieniu całej ekipy podcastu, że spodoba Wam się norma formuła odcinków (liczę na to, że słuchaliście poprzednich nagrań!) i dacie znać czy jest fajnie.

P.S. Za tydzień, dokładnie w dniach 27-29 maja, jesteśmy w Kaliszu na konwencie Arkhamer 2016. W programie jest panel dyskusyjny, w którym wystąpią Ania i Roger (jako reprezentanci Typowo Piwnicznych Spraw), oraz  Anna „Mysza” Piotrowska i Kamil Bork z podcastu Myszmasz – podcast popkulturalny. Zapowiada się ciekawa godzina w Kaliszu (i cały weekend!).


Pobierz w formacie mp3
Zobacz nas na facebooku!
Subskrybuj za pomocą tego RSSa!
iTunes