Kilka dni temu opublikowaliśmy kolejny odcinek naszego podcastu Typowo Piwniczne Sprawy. Zwykle jest nas czwórka gospodarzy i czasami jakiś gość, ale teraz aż pięć osób przemawiało, w tym dwóch gości! Tematów było mnóstwo bo im więcej geeków przy mikrofonie, tym więcej piwnicznych opowieści. Tym razem zapraszam do posłuchanie mnie i moich kompanów!

 

A rozmawiamy o:

  • Obozy RPG turnusy letnie, dla uczniów i studentów – opowiada Pirat, który jest opiekunem i kierownikiem tych obozów. Jeśli zastanawialiście się czy skorzystać z oferty to my dajemy znak jakości, a Pirat zaprasza na swoje sesje!
  • Seria książek Droga Królów autorstwa Brandona Sandersona – Ania czytała, Ania poleca. Z newsów wiemy, że zapowiedziano ekranizację tego dzieła. Będzie film!
  • BoJack Horseman – animacja dla dorosłych Netflixa. Ja polecam, a Roger mnie popiera. Obejrzałam wszystkie dostępne sezony, potrafi rozśmieszyć i poważnie wkurzyć. Dotyka poważnych problemów i pokazuje jak ludzkość umie być okropna. Słyszałam opinię, że to takie Californication z koniem zamiast Duchovnego.
  • Duelyst – gra wideo, free-to-play, strategia w świecie fantasy, rozgrywana w systemie turowym. Pirat więcej mówi o niej na nagraniu oczywiście, lepiej jego posłuchać niż mnie czytać.
  • Human InterfaceNakamura Tower – gra planszowa, którą krytykuje znowu Pirat (bo jak Pirat się u nas pojawia, to mówi najwięcej!). Efekt kick startera, który choć ma serio piękne figurki, to jest nieco niedopracowany i raczej niegrywalny.
  • Jesienne seriale – trochę wszyscy wspominamy o tym co leci, albo lecieć będzie.

Oczywiście w tym odcinku jest mnóstwo contentu i offtopu, ale mamy ciasteczka i herbatę, więc i tak jest fajnie. Klikajcie, słuchajcie, bądźcie z nami!