Luty jest miesiącem zakochanych – nie ulega to wątpliwości. Więcej reklam w telewizji z całującymi się ludźmi, więcej czerwonych serduszek na sklepowych wystawach, więcej miłości w powietrzu. W tym roku biorę udział w obchodach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa i włączam się w blogerską akcję „Małżeństwo jest fajne!”. Z tej okazji przygotowałam dla was listę kilku upominków, które można wręczyć drugiej połówce. Wszystkie pochodzą ze sklepu Spod Lady, ponieważ nie każdy geek musi zaraz kupować swojej miłości kubek z Deadpoolem, Batmanem czy inną Harley Quinn.

KUBEK DOBRA RZECZ, WARTO MIEĆ

Nie wyobrażam sobie mojego geek życia bez regularnego nabywania nowych kubków. Każdy gadżeciarz potwierdzi, że miarą szczęścia geeka jest wielkość jego kubkowej kolekcji. Miłość i związek charakteryzuje ich wieloetapowość. Najpierw jest się partnerem, potem narzeczonym, a na końcu szczęśliwej drogi małżeństwem. Na szczęście można znaleźć kubki na każdą okazję. Spod Lady ma w ofercie bardzo ciekawe wzory zarówno dla wyznawców i głosicieli swego uczucia, jak i pamiątkarzy, którzy lubią mieć własne imiona na kubkach.
Spod Lady

KOSZULKA RZECZ WAŻNA, PIĘKNA JEST KAŻDA

No i dochodzimy do momentu, gdzie już nie jestem taka pewna, czy w życiu geeka ważniejszą rolę odgrywa kubek, czy koszulka. Bardziej reprezentatywne jest jednak odzienie. W koszulce więcej ludzi nas zobaczy i zwróci uwagę na dumnie eksponowany na piersi napis lub grafikę. Spod Lady dba o to, by miłość na naszym ubraniu była wyrażana kreatywnie i na wesoło. Jaki facet nie cieszyłby się z tego, że jest idealnym kogucim mężem?

Spod Lady

POKAŻ RÓŻKI, BO BĘDZIE WOJNA NA PODUSZKI

Poduszka to dziś ważny element dekoracyjny niemal każdego wnętrza. Im ich więcej, tym wygodniej i ładniej. Przytulanie jest domeną miłości, więc podarowanie bliskiej osobie miękkiej poduchy z nadrukowanym na poszewce czułym wyznaniem lub imieniem ukochanego, to świetny pomysł. Już nie wspomnę o parach, które posiadają wspólne łoże i mogą zaznaczyć, która strona żony, a która męża. Kiedy już zostanę żoną, z pewnością takie sobie sprawię i oby Spod Lady miało je jeszcze w ofercie!

Spod Lady

RÓŻNOŚCI DO DOMU, JEŚLI MASZ DAĆ KOMU

Wspólne mieszkanie nie jest tylko domeną małżeństw, ale Spod Lady ma w swoim sklepie mnóstwo pięknych gadżetów właśnie dla małżeńskiego gospodarstwa domowego. Motyw puzzli w postaci magnesów na lodówkę albo podkładek pod kubki, gdzie jeden element to mąż, a drugi to żona, jest uroczy. Albo fartuszek dla najlepiej gotującej małżonki. Albo płócienne worki niezbędniki męża i żony z zabawną grafiką majtek. Nic tylko podarować drugiej połówce albo kupić wspólnie, dla małżeństwa.

Spod Lady

MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

Seria wpisów #GeekNarzeczona rusza od jutra, a dzisiejsze Walentynki Spod Lady to taki wstęp. Zabrałam się za tę inicjatywę dzięki Ewie z bloga Mocem. Hasło które głosi na swojej stronie – „Małżeństwo jest fajne!” – stało się oficjalnym sloganem internetowej odsłony obchodów Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Jako że w tym roku i ja wychodzę za mąż, postanowiłam się dołączyć. Będę takim geekowym głosem w tej ważnej i pięknej dyskusji. Zapraszam was do zapoznania się z akcją MTM i ofertą sklepu Spod Lady. Warto obdarowywać pięknymi gadżetami!

Spod Lady

Wpis powstał we współpracy ze sklepem Spod Lady. Dziękuję za taką możliwość 😉

Spod Lady